Score ! Hero

Ücretsiz Spor Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 158 MB
  • Version 1.55
  • Dil Türkçe
  • Firma First Touch Games Ltd.
Birbirinden güzel pozisyonları ve o pozisyonların getirdiği harika golleri atmaya hazır mısın ? Score! Hero tam sana göre bir oyun.İndir ve harika goller atmaya başla.

Score! Hero eğer taktiksel yeteneklerinize güveniyorsanız ve farklı bir futbol oyunu deneyimi yaşamak istiyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Score! Hero'da oyunculara kendi kahramanlarını yaratma ve bu kahramanlarıyla dünya çapındaki kariyerlerine adım atma imkanı veriliyor. Score! Hero klasik bir futbol oyunundan farklı olarak taktiksel yeteneklerinizi ve futbol zekanızı test etmekte. Score! Hero'da da yine maçlara çıkıyoruz; fakat bu maçlarda oyunun gidişatını değiştirecek taktikleri gerçek zamanlı olarak oyuncularımıza uygulatıyoruz.

 Score! Hero'daki temel amacımız gole giden yolda takımımızın gerekli taktikleri izlemesini sağlamak. Bu iş için topu defanstan alarak orta sahaya taşımamız, sonrasında ise rakip takım defansını yerinde yapacağımız paslarla çözmemiz gerekiyor. Topu forvet oyuncularımızla buluşturmamız için topa gerekli falsoyu vererek orta açıyoruz. Forvet oyuncularımızla bu toplara son dokunuşu yapıyoruz ya da frikikler kullanarak rakip takım barajlarını ve kalecisini geçerek topu ağlarla buluşturuyoruz. 

 Score! Hero içerisinde oyuncuları zorlu görevler ve kolay kontrollere sahip bir oynanış bekliyor. Oyunun üç boyutlu grafikleri ise gayet başarılı.

Daha Fazla Göster
Score ! Hero indir
DİĞER SÜRÜMLER